poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Rockstar


Dziś moja pierwsza inspiracja dla sklepu Craft4You. Na tę okazję przygotowałam zdjęcie ozdobione na drewnianej bazie w kształcie serca. Już kilka razy wykonywałam tego typu pracę i naprawdę lubię tą formę. Tak oprawione zdjęcie można postawić na półce, lub powiesić na ścianie.

Zaplanowałam, że cała praca będzie czarno- biała z odcieniami szarości, a jej styl będzie oscylował wokół industrialu. Projekt ten z założenie miał być wykonany jakby niechlujnie, niedbale. Musiałam się jednak mocno napracować, aby sprawić takie wrażenie.

Drewniane serce najpierw pomalowałam białą farbą kredową. Bezpośrednio na pomalowane drewno nakładałam media jednej z moich ulubionych firm Lindy's Stamp Gang. Były to mgiełki w kolorze "Steel Shimmer" i "Frozen Jack Frost", oraz magiczny proszek o tej samej nazwie z zestawu "Industrial Chic". Oba preparaty są mocno połyskujące, a niewielka ilość proszku uaktywniona wodą daje wyraziste i ciekawe efekty. Wystarczy tylko na przemian dodawać mediów, za pomocą wody rozprowadzać je po bazie, a od czasu do czasu podsuszając nagrzewnicą nasze tło. Powstają interesujące zacieki i plamy, a zabawa przy tym jest przednia. Nie chciałam, aby tło było jednolite, więc na koniec dodałam chlapania czarną mgiełką 13arts i białym tuszem akrylowym Splash.

Na moich pracach nie może zabraknąć stempli, a moje ulubione firmy Kaisercraft możecie znaleźć na półkach Craft4You i cieszyć się ich szerokim wyborem.

Metalowe industrialne dodatki i pasujące do stylu pracy surowe papiery zwieńczyły moje dzieło.
Użyte produkty:

Kaisercraft Texture Clear Stamp Numbers
Scrapiniec Rockstar Chipboard
Prima Marketing Finnabairs - Art Ingredients Melange Art Pebbles
Prima Marketing Finnabairs Mechanicals Mini Stars
Prima Marketing Ingvild Bolme Yunkyard Findings Vintage Trinkets "Clock Gears"
Prima Marketing Ingvild Bolme Yunkyard Findings Metal Trinkets "Screw Heads"


13 komentarzy:

Dziękuję za komentarz :)

Podobne posty

.