sobota, 1 grudnia 2018

Przywoływanie wspomnień

Najprzyjemniej pracuje mi się nad projektami ze zdjęciem, bo pomagają odtwarzać w pamięci historie rodzinne, istotne momenty z życia. Czasem zdjęcie dyktuje oprawę, a czasem jest na odwrót, dana kolekcja przywołuje skojarzenie ze zdjęciem. 

W przypadku tej pracy zaczęło się od nowo zakupionych farb Impasto firmy Prima Marketing, czyli od koloru. Następnie przypomniała mi się kolekcja Hide & Seek Kaisercrafta, dzięki której bardzo łatwo tworzy się dziecięce historie. Ostatnim ogniwem było zdjęcie, akurat to miałam wydrukowane, więc szybko zdecydowałam, że jak najbardziej się nadaje. 

Zagruntowaną bezbarwnym gessem bazę, pokolorowałam farbami. Najpierw szpachelką naniosłam najciemniejszy odcień, a następnie przez maski Tima Holtza Numberic i Dot Fade, kolejne kolory. Trochę postemplowałam i pochlapałam. Wykorzystałam również kilka elementów ozdobnych i papierów z innych kolekcji Kaisercraft. Bardzo ładnie wpasowały się one w kolorystykę i tematykę pracy. 

Większość użytych przeze mnie produktów znajdziecie w sklepie Craft4You, a po inne inspiracje zapraszam na sklepowego bloga

WYKORZYSTANE MATERIAŁY: 

MEDIA:


Prima Marketing Art Alchemy Impasto Victorian Green
Prima Marketing Art Alchemy Impasto Mint
Prima Marketing Art Basics Gesso Clear

PAPIERY:
Kaisercraft Hide & Seek Paper Pad
Kaisercraft Anthology Paper Pad
Piątek Trzynastego Art Journal A5 Cute & CO 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)

Podobne posty

.